Používate internetový prehliadač, ktorý už nie je podporovaný. Pre rýchlejšie a bezpečnejšie prehliadanie internetu vám odporúčame prejsť na vyššiu verziu.
Manchester United - Hull City Aktuálne kurzy na zápas : 1,33 - 5,75 - 9,50

V predposlednom kole minulej sezóny mal Manchester United už dávno zabezpečený majstrovský titul.  V tejto sezóne sú diabli pred poslednými dvoma kolami na siedmom mieste a môžu sa posunúť iba o jedno miesto, aj to len v prípade, že oni vyhrajú oba zvyšné zápasy a Tottenham doma prehrá v poslednom kole s Aston Villou.

Nech to dopadne akokoľvek, táto sezóna sa nezmazateľne zapíše do dejín Manchestru ako najhoršia za veľmi dlhý čas. Ryan Giggs ako dočasný tréner Manchestru preto stojí pred povinnosťou - vyhrať posledný domáci zápas sezóny na Old Trafforde, ktorý bol v tomto ročníku Premier League k súperom neobyčajne štedrý (7 prehier United na domácom trávniku z doterajších 17 zápasov hovorí za všetko).

Na druhej strane, Hull City už nie je "namočený" do boja o záchranu, čo v podstate znamená, že sezóna sa pre tento tím skončila. Aj napriek tomu ale nebudú chcieť predať svoju kožu lacno. Aj napriek značnej škvrne, ktorá táto sezóna zanechala na hráčoch Manchestru, je to stále klub veľmi zvučného mena, pred ktorým sa chce každý tím a hráč ukázať. Treba poukázať na to, že Hull dokázal vonku získať iba 12 bodov, čím sa radí medzi najhoršie mužstvá v lige. Proti zverencom trénera Steva Brucea hovorí aj jednoznačná štatistika posledných zápasoch obidvoch mužstiev, keďže Manchester z posledných piatich zápasov proti Hullu vyhral všetkých päť.

Na prvý pohľad v tomto zápase o nič nejde. Pre Manchester sú dvere do futbalovej Európy na budúci rok zatvorené a Hull svoj cieľ, záchranu v lige, splnil. V hre však ostáva dôstojnosť a vďaka fanúšikom za povzbudzovanie počas katastrofálnej sezóny na jednej strane, a hrať proti jednému z najslávnejších klubov futbalovej histórie na strane druhej. Viac tu.

Náš tip na zápas :

 
 

Pre prečítanie celého obsahu sa musíte prihlásiť

Ak ešte u nás nemáte účet, zaregistrujte sa prosím.

chcem sa prihlásiť chcem sa registrovať

Zdieľať tento článok