Používate internetový prehliadač, ktorý už nie je podporovaný. Pre rýchlejšie a bezpečnejšie prehliadanie internetu vám odporúčame prejsť na vyššiu verziu.
Stávkové kancelárie na našom portáli

DOXXBET

Spoločnosť DOXXbet pôsobí na medzinárodnom trhu od roku 1990 a aktuálne má viac ako 150 tisíc registrovaných hráčov. V oblasti športového stávkovania disponuje dlhodobými bohatými skúsenosťami.

Svoju činnosť začínala ako sieť kamenných stávkových kancelárií, ale s priebehom času svoju pozornosť sústredila na modernejšiu cestu v podobe online stávkovania. Ako vôbec prvá v roku 2006 spustila online stávkovanie na Slovensku a v roku 2012 začala po Slovensku rozmiestňovať tipovacie terminály SPORTBOX, ktorých už je aktuálne viac ako 800. V uvedenom roku tiež prekročila na internete hranicu 100 tisíc aktívnych zákazníckych účtov.

Prednosťami DOXXbet-u je bohatá a pestrá kurzová ponuka, rýchle vyplácanie výhier, vynikajúci klientský servis a samozrejme množstvo bonusových ponúk, vrátane unikátneho partnerského programu SKAUT.

FORTUNA

FORTUNA sázková kancelář a.s. otvorila svoju prvú pobočku v Československu v roku 1990 a o rok neskôr vznikla na Slovensku jej sesterská spoločnosť Terno. Momentálne je vlastníkom spoločnosť Fortuna Entertainment Group, ktorá bola založená v roku 2009 a stala sa najväčším prevádzkovateľom kurzových stávok v strednej Európe.

Pôvodne česká spoločnosť sa postupne rozrástla v holding, ktorý aktuálne pôsobí na českom, slovenskom, poľskom, maďarskom, rumunskom a chorvátskom trhu. Skupina neustále rozširuje svoje portfólio služieb a na Slovensku má aktuálne viac ako 350 kamenných pobočiek. Vďaka bohatej viac ako dvadsaťročnej histórii je Fortuna overenou značkou na trhu kurzového stávkovania.

Spoločnosť bola v roku 2007 jedným z prvých operátorov, ktoré predstavili online stávkovanie na slovenskom trhu. V roku 2009 vstúpila aj na český trh a okamžite sa tam vyprofilovala na jednotku na trhu s LIVE stávkovaním prostredníctvom internetu. Hladinou svojich kurzov je vysoko konkurencieschopná a zároveň atraktívna pre klientov, pretože umožňuje prijímať aj vysoké stávky a dáva klientom istotu rýchlej výplaty výhier.

TIPSPORT

Stávková kancelária TIPSPORT otvorila svoju prvú kamennú pobočku v roku 1994, avšak vtedy ešte svoju činnosť prevádzkovala pod iným názvom. Pôvodnú spoločnosť kúpila spoločnosť Tipsport z Českej republiky, ktorú môžeme zaradiť medzi najväčšie a najúspešnejšie stávkové kancelárie v strednej a východnej Európe.

Na Slovensku má zastúpenie od augusta 2006. Ako prvá slovenská stávková kancelária umožňovala stávkujúcim tipovanie dvojtipov (1X, X2) či tipovanie na dostihy koní a chrtov. Aktuálne má už viac ako 500 kamenných pobočiek a od roku 2009 začína ponúkať aj stávkovanie cez internet.

Dnes je spoločnosť medzinárodným holdingom s tromi tisíckami zamestnancov, ktorí v Česku pracujú pre značky Tipsport a Chance a na Slovensku pre značku Tipsport. Svojim hráčom ponúka stabilitu, záruku vyplatenia výhier, veľmi slušné kurzy stávok, veľkú ponuku stávkových príležitostí či viaceré atraktívne bonusové ponuky.

SYNOT TIP

Stávková kancelária SYNOT TIP sa venuje kurzovým stávkam na slovenskom trhu od roku 2011. V Českej republike má takmer desaťročné skúsenosti s kurzovým stávkovaním. Vo svojej kurzovej ponuke sa zameriava predovšetkým na športové stretnutia a spoločenské udalosti. Pre technické inovácie a hráčsky komfort je SYNOT TIP stále najvyhľadávanejšou stávkovou spoločnosťou. Hlavnou doménou, okrem online stávkovania, sú jedinečné samoobslužné on-line terminály, ktoré prinášajú stávkujúcemu mnoho neprehliadnuteľných výhod.

Zdieľať tento článok