Používate internetový prehliadač, ktorý už nie je podporovaný. Pre rýchlejšie a bezpečnejšie prehliadanie internetu vám odporúčame prejsť na vyššiu verziu.
Stávkové kancelárie na našom portáli

DOXXBET

Spoločnosť DOXXbet pôsobí na medzinárodnom trhu od roku 1990 a aktuálne má viac ako 150 tisíc registrovaných hráčov. V oblasti športového stávkovania disponuje dlhodobými bohatými skúsenosťami.

Svoju činnosť začínala ako sieť kamenných stávkových kancelárií, ale s priebehom času svoju pozornosť sústredila na modernejšiu cestu v podobe online stávkovania. Ako vôbec prvá v roku 2006 spustila online stávkovanie na Slovensku a v roku 2012 začala po Slovensku rozmiestňovať tipovacie terminály SPORTBOX, ktorých už je aktuálne viac ako 800. V uvedenom roku tiež prekročila na internete hranicu 100 tisíc aktívnych zákazníckych účtov.

Prednosťami DOXXbet-u je bohatá a pestrá kurzová ponuka, rýchle vyplácanie výhier, vynikajúci klientský servis a samozrejme množstvo bonusových ponúk, vrátane unikátneho partnerského programu SKAUT.

FORTUNA

FORTUNA sázková kancelář a.s. otvorila svoju prvú pobočku v Československu v roku 1990 a o rok neskôr vznikla na Slovensku jej sesterská spoločnosť Terno. Momentálne je vlastníkom spoločnosť Fortuna Entertainment Group, ktorá bola založená v roku 2009 a stala sa najväčším prevádzkovateľom kurzových stávok v strednej Európe.

Pôvodne česká spoločnosť sa postupne rozrástla v holding, ktorý aktuálne pôsobí na českom, slovenskom, poľskom, maďarskom, rumunskom a chorvátskom trhu. Skupina neustále rozširuje svoje portfólio služieb a na Slovensku má aktuálne viac ako 350 kamenných pobočiek. Vďaka bohatej viac ako dvadsaťročnej histórii je Fortuna overenou značkou na trhu kurzového stávkovania.

Spoločnosť bola v roku 2007 jedným z prvých operátorov, ktoré predstavili online stávkovanie na slovenskom trhu. V roku 2009 vstúpila aj na český trh a okamžite sa tam vyprofilovala na jednotku na trhu s LIVE stávkovaním prostredníctvom internetu. Hladinou svojich kurzov je vysoko konkurencieschopná a zároveň atraktívna pre klientov, pretože umožňuje prijímať aj vysoké stávky a dáva klientom istotu rýchlej výplaty výhier.

TIPSPORT

Stávková kancelária TIPSPORT otvorila svoju prvú kamennú pobočku v roku 1994, avšak vtedy ešte svoju činnosť prevádzkovala pod iným názvom. Pôvodnú spoločnosť kúpila spoločnosť Tipsport z Českej republiky, ktorú môžeme zaradiť medzi najväčšie a najúspešnejšie stávkové kancelárie v strednej a východnej Európe.

Na Slovensku má zastúpenie od augusta 2006. Ako prvá slovenská stávková kancelária umožňovala stávkujúcim tipovanie dvojtipov (1X, X2) či tipovanie na dostihy koní a chrtov. Aktuálne má už viac ako 500 kamenných pobočiek a od roku 2009 začína ponúkať aj stávkovanie cez internet.

Dnes je spoločnosť medzinárodným holdingom s tromi tisíckami zamestnancov, ktorí v Česku pracujú pre značky Tipsport a Chance a na Slovensku pre značku Tipsport. Svojim hráčom ponúka stabilitu, záruku vyplatenia výhier, veľmi slušné kurzy stávok, veľkú ponuku stávkových príležitostí či viaceré atraktívne bonusové ponuky.

Zdieľať tento článok