Používate internetový prehliadač, ktorý už nie je podporovaný. Pre rýchlejšie a bezpečnejšie prehliadanie internetu vám odporúčame prejsť na vyššiu verziu.
Priblížia sa Los Colchoneros k titulu ? Aktuálne kurzy : 1,20 - 6,50 - 13,00

V tomto roku sú ale najbližšie k majstrovskému titulu úplne iné tímy. Kým v anglickej lige siaha po zbabranom závere sezóny zo strany Liverpoolu k titulu Manchester City, v Španielsku sa črtá veľké tohtosezónne prekvapenie - Atletico Madrid.

Los Colchoneros sa naposledy tešili z majstrovského titulu ešte v sezóne 1995/1996 a teraz majú jedinečnú príležitosť prerušiť hegemóniu Barcelony a Realu Madrid, ktorá trvá už od ročníka 2002/2003. Ako to však býva, posledný krok je najťažší. O tom sa presvedčili zverenci Diega Simeoneho, keď nečakane prehrali s Levante. Tým sa pripravili o už asi rozhodujúci trhák, pretože Barcelona aj Real vo svojich domácich zápasoch iba remizovali.

Vzhľadom na to, že Atletico čaká v poslednom kole ťažký zápas na horúcej pôde Camp Nou, musí v poslednom domácom zápase sezóny s Malagou bodovať naplno. Štatistiky hovoria jasne v prospech domácich, keďže na štadióne Vicente Calderóna v tejto sezóne ešte neprehrali a to sa im nestalo ani v posledných piatich vzájomných zápasoch s Malagou.

Ku koncu prebiehajúcej sezóny sa však hromadia prekvapenia, svoju úlohu určite zohráva aj obrovský psychický tlak. Ide predsa o španielsky titul! Keď okrem toho vezmeme do úvahy, že Malaga ešte stále nemá 100-percentne zaručené zotrvanie v najvyššej súťaži, stáva sa tento zápas zaujímavejším a nejednoznačnejším ako by sa zdalo na prvý pohľad.

Už len samotný fakt, že s najväčšou pravdepodobnosťou sa o titule rozhodne v poslednom kole a navyše v priamom zápase dvoch z troch kandidátov sľubuje strhujúcu drámu do posledných sekúnd. Otázkou len zostáva, kto sa bude smiať naposledy. A práve zápas predposledného kola Atletico-Malaga môže v tomto ohľade veľa napovedať. Viac tu.

Náš tip na zápas :
 
 

Pre prečítanie celého obsahu sa musíte prihlásiť

Ak ešte u nás nemáte účet, zaregistrujte sa prosím.

chcem sa prihlásiť chcem sa registrovať

Zdieľať tento článok