Používate internetový prehliadač, ktorý už nie je podporovaný. Pre rýchlejšie a bezpečnejšie prehliadanie internetu vám odporúčame prejsť na vyššiu verziu.
Tipuj s DOXXbetom a vyhraj špičkovú MEGATELKU

Vyhrať ju môžeš v jednoduchej súťaži, ktorú spustila DOXXbet - stávková kancelária. Ak je tipovanie Tvoje hobby, šance na výhru Ti ešte vzrastú.

Stačí zbierať najlepšie kurzy z výherných tiketov a borec s ich najvyšším súčtom sa už čoskoro môže tešiť zo skvelého športového zážitku aj počas Majstrovstiev sveta v hokeji, a to na novej MEGATELKE!

AKCIA TRVÁ OD 10.4.2019 do 30.4.2019 vrátane. Sleduj pozorne na našej stránke Súťaž o megatelku na DOXXbete, kde sa dozvieš všetky potrebné informácie.

A to nie je všetko! Hneď po súťaži o megatelku pripravujeme ďalšiu zaujímavú AKCIU, ktorá bude prebiehať práve počas hokejových MS. Nezmeškaj jedinečnú príležitosť a zaraď sa medzi tipérov, ktorí zvíťazia hneď dvakrát!

Čo získaš tipovaním s DOXXbetom?

S DOXXbetom môžu noví aj verní tipéri využívať mnohé bonusy a akcie. Ak si nový tipér, a práve si sa zaregistroval, bezriziková stávka znamená, že sa Ti v prípade neúspešnej stávky vráti vklad až do výšky 20 eur.

Zároveň môžeš získať vstupný bonus 2000€ alebo sa zapojiť do našej súťaže Zlatá liga. Táto je šitá na mieru fanúšikom veľkých futbalových súťaží. Pri úspešnom natipovaní celého kola jednej z nich získaš rastúci jackpot, ktorý je garantovaný na min. výšku 1000 eur. Pre smoliarov je pripravená štedrá Kompenzácia, kde môže každý získať až 15-násobok vkladu, ak mu ušiel na tikete iba jeden zápas.

A to nie je všetko. Stávkovaním v DOXXbete zbieraš body, ktoré môžeš neskôr vymeniť v DOXXbet klube za vecné ceny, elektroniku, zvýhodnený kurz, či voľné stávky. Tipovať s DOXXbetom sa rozhodne oplatí!

Ak Ťa ponuka zaujala, zaregistruj sa tu a uži si naplno naše bonusy a výhody Vernostného klubu DOXXbet.

Zdieľať tento článok