Používate internetový prehliadač, ktorý už nie je podporovaný. Pre rýchlejšie a bezpečnejšie prehliadanie internetu vám odporúčame prejsť na vyššiu verziu.
Tipuj s Tipsportom a získaj stávku zadarmo, reprezentačné dresy a vstupenky na MS v hokeji

Reprezentačné dresy a 15 € zadarmo pre nových hráčov

Každý nový hráč, ktorý sa od 15. apríla 2019 zaregistruje v stávkovej kancelárii Tipsport, získa 15 € úplne zadarmo na svoje prvé stávky a originálny repre dres slovenskej reprezentácie. Stačí splniť tri jednoduché podmienky. Stačí, ak sa zaregistrujete na stránke Tipsport, doplníte doklady totožnosti, uskutočníte svoj prvý vklad a natipujete si dohromady aspoň za 30 € s kurzom 2,00 alebo vyšším. Tipsport rozdá dresy prvým 1 200 novým tipérom.

2 000 lístkov na Majstrovstvá sveta 2019

Zároveň prebieha aj súťaž o 2 000 lístkov na Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji a hromadu ďalších cien. Súťaž beží nepretržite od 15. apríla do 26. mája 2019. Každý deň máte jednu šancu získať výhru.

V hre je až 2 000 lístkov na MS v hokeji v Bratislave a v Košiciach, 3 000 dresov českého a slovenského národného tímu a 40 miliónov v Netoch (vernostný program stávkovej kancelárie Tipsport).

Natipujte si denne aspoň za 4 € (prípadné ďalšie stávky v danom dni už nehrajú rolu) a ste v hre o atraktívne ceny. Stávkou automaticky splníte limity ďalších súťaží ako sú 600 tisíc a Tipliga. Len nezabudnite na tikete zaškrtnúť, že ho chcete pridať do Tipligy. Viac o súťaži nájdete tu.

Zdieľať tento článok